We zijn een jonge startup met een platform waarmee we horeca Nederland op een laagdrempelig manier helpen met het verbeteren van de digitale klantreis. We optimaliseren continu het platform voor de beste user-experience. We zoeken enthousiaste talenten die mee kunnen helpen met nieuwe updates en eventueel in staat zijn bepaalde zaken te onderzoeken. Word jij enthousiast van het maken van de beste gebruikerservaring? Dan is AMIGO Connected op zoek naar jou!
Als Front-End Developer Stagiair ben je onderdeel van een team bestaande uit jonge en enthousiaste mensen met skills op het gebied van UI/UX, front-end en backend development. Onderling leer je veel van elkaar. Je bent continu bezig met het verbeteren van de gebruikerservaring van het AMIGO platform en het toevoegen van nieuwe functionaliteiten die de klanten helpen bij hun onderneming. Dit varieert van het maken van nieuwe componenten tot bijschaven van bestaande code en het maken van koppelingen tussen onze systemen. Naast de dagelijks gang van zaken hebben we een paar interessante casestudies klaarliggen, die ook kunnen worden opgepakt.
Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
Een dag op kantoor..
We hebben net een nieuwe locatie in Den Bosch aan de Europalaan. ‘s Ochtends beginnen we natuurlijk met onze stand up, om vervolgens gestructureerd meters te kunnen maken. Naast hard werken is de sfeer belangrijk op kantoor. We lunchen samen op ons dakterras als het mooi weer is. Dan weer hard aan het werk. Tussendoor spelen we een potje pingpong en als we de doelen aan het eind van de week gehaald hebben doen we een drankje op kantoor of in de stad om de week af te sluiten.
Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.